jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۹۷۱۹ ۱۴ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رئیس سازمان دامپزشکی گفت: طی چند ماه گذشته بر اثر شیوع آنفلوآنزای پرندگان در کشور 14 میلیون قطعه مرغ تخم‌گذار حذف و معدوم‌سازی شده‌اند، اما 18 تا 20 دستگاه دیگر در حوزه طیور دخیل هستند که برخی مسئولیت خود را نمی‌پذیرند.

به گزارش فارس، علیرضا رفیعی‌پور در پاسخ به این سؤال که با توجه به آن‌که سازمان دامپزشکی متولی نظارت و کنترل بیماری‌های دامی در کشور است، چرا مشکل آنفلوآنزای پرندگان و معدوم‌سازی 30 درصد از مرغ‌های تخم‌گذار کشور دوباره اتفاق افتاده، گفت: گرچه طبق قانون سازمان دامپزشکی باید پاسخگو باشد، اما بروید و بپرسید چند دستگاه و تشکل در حوزه طیور باید کمک کنند که حداقل 18 تا 20 دستگاه و تشکل حقیقی و حقوقی در این حوزه دخیل هستند که برخی از آنها مسئولیت خود را نمی‌پذیرند و با توجه به محدودیت‌های بودجه‌ای و امثال آن باید در این راستا همه کمک کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر