jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۹۰۲۱   ۱۲ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مردی که به خاطر ناتوانی در پرداخت هزینه‌های کفن و دفن همسرش به زندان افتاده بود با کمک فردی خیر آزاد شد.

به گزارش ایرنا، مدیرعامل ستاد دیه همدان گفت: چندی پیش مردی 45 ساله به دلیل بدهکاری به زندان افتاد. او همسری مبتلا به سرطان داشت که با وجود تلاش پزشکان فوت کرد. این مرد برای تامین هزینه‌های کفن و دفن همسرش، مبلغ دو میلیون و 130 هزار تومان از بستگان خود قرض گرفت و به آنها سفته داد اما به دلیل ناتوانی در پس دادن آن به زندان افتاد. یدالله روحانی‌منش با بیان این که این مرد، کارگر فصلی است و دو فرزند خردسال هم دارد، افزود: دقایقی پس از انتشار خبر زندانی شدن این شخص، فردی ناشناس،‌ با ستاد دیه همدان تماس گرفت و مبلغ بدهکاری این زندانی را به طور کامل به حساب ستاد دیه واریز کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر