jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۱۰۸۲   ۲۱ تير ۱۳۸۱  |  ۲۱:۳۲

مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت : با اقدام هایی که صورت گرفته سیر نزولی قیمت گوشت مرغ از 2 روز پیش آغاز شده است و تا یک ماه آینده قیمت آن به نقطه تعادل هر کیلوگرم 12 هزار وپانصد ریال خواهد رسید محمد موحدخواه واردات

جوجه یکروزه با هدف تامین کمبود کشور را از جمله اقدام های صورت گرفته برای کنترل قیمت گوشت مرغ اعلام کرد و افزود: از اوایل تیر ماه حدود ده میلیون جوجه یکروزه به صورت تخم مرغ نطفه دار به کشور وارد شده و در حال توزیع میان مرغداران است. وی گفت : ظرفیت تولید مرغداری های کشور میان 900 تا950 هزار تن است که به دلیل وجود مشکلات در بخش صادرات ، مرغداران ترجیح می دهند میزان تولید را در750 هزار تن نگاه دارند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان احتکار مسکن؟

پایان احتکار مسکن؟

نخستین مصوبه مجلس یازدهم که به‌طور مستقیم به مطالبات مردم اختصاص داشت، مربوط به مالیات بر خانه‌ های خالی (احتکار مسکن) و اصلاح قانون مالیات‌ ها در این زمینه بود.

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

چرا هزینه نقل‌وانتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی گران است؟

موضوع هزینه سند نقل‌ و انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی یکی از گلایه‌های مهم مردم در سال‌های گذشته بوده است؛ این موضوع در حالی است که با میانداری مقامات پلیس راهور، افکار عمومی شناسنامه خودرو (برگ‌ سبز) صادره از سوی نیروی انتظامی را به عنوان سند خودرو کافی می‌دانند و از این نظر معتقدند هزینه دریافتی در دفاتر اسناد رسمی بابت ثبت رسمی نقل‌وانتقال خودرو، گران و بار مضاعفی بر دوش مردم به حساب می‌آید.

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر