jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۱۰۶۳۲۱   ۰۴ دی ۱۳۹۶  |  ۱۰:۱۴

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از جمع‌آوری متکدیان بر سر چهارراه‌های شهر تهران خبر داد و گفت: این طرح با مشارکت شهرداری تهران اجرا خواهد شد.

اجرای طرح جمع‌آوری متکدیان توسط بهزیستی و شهرداری تهران

به گزارش جام جم آنلاین ،حبیب‌الله مسعودی فرید در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به اجرای طرح ساماندهی کودکان خیابانی اظهار کرد: این طرح طبق هماهنگی‌های گذشته در حال انجام است و متوقف نشده است.

وی تصریح کرد: با توجه به تکرار طرح اشاره شده بر اساس آمار بیش از 70 درصد از کودکانی که در طرح جمع آوری و ساماندهی شده‌اند اتباع بیگانه و 30 درصد ایرانی هستند.

فرید بیان کرد: موضوع کودکان کار از مواردی که توسط وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی پیگیری می‌شود و این وزارتخانه نیز برای کودکانی که در کارگاه‌ها حضور دارند تمهیداتی در نظر گرفته است.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: در بحث جمع آوری متکدیان نیز، تعاملات لازم با شهرداری ها و سایر بخش‌ها انجام گرفته است و فازهای بعدی این طرح نیز طی ماه‌های آتی اجرا خواهد شد.

وی افزود: در شهر تهران نیز شهرداری تعامل خوبی را با سازمان بهزیستی در موضوع جمع آوری متکدیان دارد به طوری که پس از جمع آوری این افراد و طرح غربالگری به مراکز پیش بینی شده ارجاع داده می‌شوند.

فرید بیان کرد: سازمان بهزیستی بنا دارد با استفاده از ظزفیت سایر بخش‌ها در آینده نزدیک شاهد حذف پدیده تکدیگری در شهر تهران باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

معاملات ربوی و نظم عمومی

معاملات ربوی و نظم عمومی

مشاهدات عینی و نتایج حاصل از رصد فضاهای مجازی، حکایت از افزایش تبلیغات برای اعطای وام‌هایی دارد که سرمایه‌گذاران ناشناس روی اموال منقول و غیرمنقولی همچون ملک، خودرو، طلا، سکه، ارز و حتی سیمکارت به متقاضیان ارائه می‌کنند.

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

ویروس جهش‌یافته زیر ذره‌بین

آخرین خبرها درباره تغییرات وضعیت کرونا در کشور از این حکایت دارد که این روزها ۹شهر خوزستان، در وضعیت قرمز قرار دارد و به‌تازگی هم اولین فرد مبتلا به ویروس جهش‌یافته انگلیسی در استان قزوین، جان خود را از دست داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر