jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۶۰۸۴ ۰۴ دی ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

امیر نصیربیگی، طی حکمی به سمت دبیری شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت منصوب شد.

به گزارش جام‌جم به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح با پیشنهاد احسان محمدحسنی، مدیر عامل بنیاد فرهنگی روایت فتح،رئیس سازمان بسیج مستضعفین امیر نصیربیگی، مدیرعامل گروه هنرهای نمایشی روایت فتح را به‌عنوان دبیرشانزدهمین دوره جشنواره تئاتر مقاومت برگزید. امیر نصیربیگی پیش از این رئیس ستاد برگزاری و مدیر اجرایی چند دوره جشنواره سراسری تئاتر بسیج، معاون انجمن‌ها و تشکل‌های هنری و ادبی سازمان بسیج هنرمندان کشور و در حال حاضر مدیرعامل گروه هنرهای نمایشی روایت فتح است. شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت با رویکردی متفاوت از ادوار قبلی آذرماه سال 1397 همزمان با هفته بسیج برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر