jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۰۵۹۳۲   ۰۳ دی ۱۳۹۶  |  ۱۲:۰۹

فوتبالیستی که به صورت اتفاقی مرگ دختر سه ساله اش را رقم زد این روزها بسیار افسرده و غمگین است.

حال و روز غم انگیز فوتبالیستی که اتفاقی فرزندش را کشت +عکس

به گزارش جام جم آنلاین ، کمتر از یک سال پیش تاد هیپ بازیکن مشهور فوتبال آمریکایی به طور کاملا اتفاقی در حالی که قصد داشت کامیونت خود را در مقابل خانه‌اش پارک کند، به صورت اتفاقی با دختر سه ساله‌اش تصادف کرد. هالی آلیویا به سرعت به بیمارستان منتقل شد اما به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

هیپ که اکنون 37 سال دارد بیش از 12 فصل در لیگ فوتبال آمریکایی به میدان رفت.

در حالی که فاجعه زیر گرفتن فرزندش به یک سال هم نرسیده این ورزشکار بسیار افسرده و غمگین است. تاد پس از این اتفاق از سوی پلیس آریزونا تحت بازجویی قرار گرفت اما بعدا مشخص شد که تعمدی در این کار نبوده است.

همسر تاد نیز با وجود شوکه شدن از این اتفاق از همسرش حمایت کرد. این زوج غمگین به غیر از هالی آلیویا چهار فرزند دیگر دارند.

بر اساس گزارش پروفوتبال، تاد هیپ اکنون بسیار افسرده است و دیگر هیچ تمایلی برای حضور در ورزش ندارد. او خودش را بابت این اشتباه مرگبار نمی بخشد.

عکس خانوادگی هیپ ها... کودکی که قربانی پدر فوتبالیستش شد در آغوش مادرش قرار دارد:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها