jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۱۰۵۲۷۶   ۰۱ دی ۱۳۹۶  |  ۲۲:۲۰

سارق لوازم خودرو که لباس رفتگران شهرداری را بر تن داشت، دستگیر شد.

سرقت لوازم خودرو در لباس رفتگر شهرداری

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، سرهنگ حسن نورآبادی رییس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد با بیان این مطلب گفت: بامداد صبح روز جاری ماموران گشت کلانتری در خیابان شمشیری به رفتگری مشکوک شدند که در حال ضربه زدن به قفل خودروی پرایدی بود.

وی گفت: ماموران به طور نامحسوس حرکات او را تحت نظر گرفتند که مشاهده کردند پس از ایراد چند ضربه در خودرو را باز کرد و ضبطش را برداشت. وی پس از سوار شدن در خودروی وانت نیسان که یکی از همدستانش راننده بود قصد ترک محل را داشت که سریعا دستگیر شدند.

سرهنگ نورآبادی افزود: در تحقیقات میدانی مشخص شد او هیچ رابطه کاری با شهرداری ندارد و برای سرقت و اینکه کسی به او شک نکند لباس رفتگری تن کرده است.

رئیس کلانتری مهرآباد در خاتمه گفت: به شهروندان محترم توصیه می شود در ساعات مختلف شبانه روز بالاخص ساعات بامدادی در صورت مشاهده حرکات مشکوک افراد در کوچه ها و خیابان ها سریعا مراتب را به ۱۱۰ اطلاع دهند؛ حتی اگر ملبس به لباس سازمان های مختلف باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر