jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۵۰۴۸   ۳۰ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی در حکمی سیدنظام‌الدین موسوی را به عنوان معاون ارتباطات و رسانه این آستان منصوب کرد. سیدنظام‌الدین موسوی پیش از این به عنوان مدیرعامل خبرگزاری فارس فعالیت داشت.

موسوی از شهریور سال 90، مدیر مسئولی فارس را برعهده گرفت و از جمله مهم‌ترین اقدامات دوره مدیریت وی می‌توان به تاسیس دانشکده رسانه فارس، تربیت نیروهای متعهد و متخصص در باشگاه توانا برای جریان رسانه‌ای جبهه انقلاب، راه‌اندازی استودیو خبرگزاری و توسعه بخش مولتی‌مدیا و همچنین تقویت گروه‌های فضای مجازی در شبکه‌های مختلف اجتماعی اشاره کرد.

در کارنامه فعالیت‌های موسوی، مدیرمسئولی روزنامه جوان، فعالیت در روزنامه کیهان و سردبیری روزنامه ایران و خبرگزاری دانشجو وجود دارد. / فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها