jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۰۴۸۱۶   ۲۹ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۲:۴۹

دیدار پرسپولیس و صنعت نفت که با برتری نفتی ها همراه بود بازی پر برخوردی به شمار می رفت اما داور این دیدار نیز به نظر می رسد بیش از حد معمول در سوت خود دمیده است.

رکورد عجیبی که در دیدار پرسپولیس و صنعت نفت زده شد

به گزارش جام جم آنلاین ، اشکان خورشیدی هر برخورد کوچکی را خطا اعلام می‌کرد به شکلی که برانکو ایوانکوویچ را هم به شدت شاکی و عصبانی کرد. خورشیدی که در نیمه دوم روی اعصاب بازیکنان رژه می‌رفت آنقدر خطاهای مکرر از آنها گرفت که پرسپولیسی‌ها در هر صحنه به او معترض می‌شدند و به خاطر همین اعتراض‌ها دو کارت زرد گرفتند. به نظر می‌رسد اگر تعداد خطاهای این بازی ثبت و با بقیه بازی‌های جام حذفی مقایسه شود این مسابقه پرسوت‌ترین مسابقه تاریخ این رقابت‌ها خواهد بود چرا که خورشیدی بیش از 50 بار به نشانه خطا سوت زد. او همچنین یازده بار از کارت زردش استفاده کرد که سهم پرسپولیس 5 و سهم نفت 6 کارت زرد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها