jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۱۰۴۷۳۴   ۲۹ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۷:۵۱

تهدید فدراسیون فوتبال اسپانیا از سوی فیفا و احتمال کنار گذاشتن تیم ملی فوتبال این کشور از جام جهانی به دلیل تخلفات فدراسیون فوتبال این کشور این احتمال عجیب را به وجود آورد که تیم ملی ایتالیا جانشین ماتادورها در جام جهانی 2018 روسیه خواهد شد.

اینفانتینو: حضور ایتالیا در جام جهانی غیرمنطقی و خنده دار است

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ساکرنت ، جیانی اینفانتینو رییس ایتالیایی فیفا اما نسبت به این موضوع بالاخره واکنش نشان داد. او در گفت و گویی تلویزیونی حضور ایتالیا در جام جهانی را خنده دار توصیف کرد.

جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا در پاسخ به این سوال که آیا در صورت کنار گذاشته شدن اسپانیا از جام جهانی 2018 روسیه ایتالیا جایگزین این تیم می‌شود، این گونه پاسخ داد: صعود به جام جهانی باید در زمین فوتبال باشد نه بیرون از آن.

تیم‌ ‌ملی فوتبال ‌اسپانیا در جام جهانی 2018 روسیه با ایران هم گروه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها