jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۱۰۴۵۷۹   ۲۸ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۹:۵۷

معاون عمرانی استانداری تهران اعلام کرد که روز چهارشنبه 29 آذر ادارات شهر تهران تعطیل نیستند.

ادارات و دانشگاه ها تهران چهارشنبه تعطیل نیستند

به گزارش جام جم آنلاین ، حسن کریمی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره احتمال تعطیلی ادارات برای روز چهارشنبه اظهار کرد: ادارات و دانشگاه های فردا چهارشنبه 29 آذر تعطیل نیستند.

معاون فنی و عمرانی استاندار تهران تصریح کرد: اگر بخواهیم در صورت افزایش آلودگی هوا، تمهیدات جدیدی با اعضای کارگروه بیندیشیم هم آن را اعلام خواهیم کرد و این برنامه‌ریزیها می‌تواند شامال دیرتر شروع شدن ساعت کار ادارات یا زودتر پایان یافتن ساعت کار آنها باشد که البته در این باره هنوز تصمیمی نگرفته‌ایم و شامل فردا چهارشنبه نمی‌شود.

کریمی درباره اینکه چرا دانشگاهیان و دانشجویان در روزهای اخیر تعطیل نشده‌اند، گفت: علت تعطیل نشدن دانشگاهیان به سبب برگزاری امتحانات بوده است و فقط مدارس در روز چهارشنبه تعطیل خواهد بود.

معاون عمرانی استانداری تهران تاکید کرد: شهروندان تهرانی برای اطلاع از مصوبات کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران شامل تعطیلی مدارس یا تغییر در محدوده و ساعت طرح ترافیک و همچنین طرح زوج و فرد تنها اخبار منابع موثق همچون خبرگزاری‌ها و صدا و سیما را دنبال کنند و به گمانه‌زنی‌هایی که در سایت‌های خبری انجام می‌شود توجهی نداشته باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها