jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۱۰۴۵۷۹ ۲۸ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۹:۵۷

معاون عمرانی استانداری تهران اعلام کرد که روز چهارشنبه 29 آذر ادارات شهر تهران تعطیل نیستند.

ادارات و دانشگاه ها تهران چهارشنبه تعطیل نیستند

به گزارش جام جم آنلاین ، حسن کریمی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره احتمال تعطیلی ادارات برای روز چهارشنبه اظهار کرد: ادارات و دانشگاه های فردا چهارشنبه 29 آذر تعطیل نیستند.

معاون فنی و عمرانی استاندار تهران تصریح کرد: اگر بخواهیم در صورت افزایش آلودگی هوا، تمهیدات جدیدی با اعضای کارگروه بیندیشیم هم آن را اعلام خواهیم کرد و این برنامه‌ریزیها می‌تواند شامال دیرتر شروع شدن ساعت کار ادارات یا زودتر پایان یافتن ساعت کار آنها باشد که البته در این باره هنوز تصمیمی نگرفته‌ایم و شامل فردا چهارشنبه نمی‌شود.

کریمی درباره اینکه چرا دانشگاهیان و دانشجویان در روزهای اخیر تعطیل نشده‌اند، گفت: علت تعطیل نشدن دانشگاهیان به سبب برگزاری امتحانات بوده است و فقط مدارس در روز چهارشنبه تعطیل خواهد بود.

معاون عمرانی استانداری تهران تاکید کرد: شهروندان تهرانی برای اطلاع از مصوبات کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران شامل تعطیلی مدارس یا تغییر در محدوده و ساعت طرح ترافیک و همچنین طرح زوج و فرد تنها اخبار منابع موثق همچون خبرگزاری‌ها و صدا و سیما را دنبال کنند و به گمانه‌زنی‌هایی که در سایت‌های خبری انجام می‌شود توجهی نداشته باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر