jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۰۴۲۱۲ ۲۸ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

چند روز پیش نشریه‌های اسپانیایی گزارش دادند فیفا نامه‌ای به فدراسیون فوتبال اسپانیا ارسال کرده و هشدار داده در صورتی که در انتخابات ریاست پیش‌روی این فدراسیون، دولت دخالت سیاسی داشته باشد، ممکن است لاروخا را از جام جهانی 2018 کنار بگذارد.

در همین حال، آنخل ماریا ویار که در تابستان اخیر به اتهام سوءمدیریت و فساد مالی بازداشت شد، در گفت‌وگو با خبرنگاران در دفاع از خود گفت: اگر تیم ملی اسپانیا از جام جهانی کنار گذاشته شود، تنها دولت، مسئول خواهد بود و بس. نرفتن اسپانیا به جام جهانی به من ربطی پیدا نمی‌کند، اما می‌خواهم آنها را در جام جهانی پیش‌رو ببینم چون سهمیه‌ را کسب کرده‌اند.

وی افزود: من همچنان رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا هستم نه خوان لوئیس لاررا (رئیس موقت این فدراسیون). او در حال حاضر تنها به جای من وظایف اداری را انجام می‌دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر