jamejamonline
کرمان عمومی کد خبر: ۱۱۰۴۱۰۳   ۲۸ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۸:۰۸

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در پاسخ به این پرسش که آیا دستگیری رئیس سابق بانک ملی کرمان به اتهام تضییع حقوق بیت‌المال توسط سپاه انجام شده است؟ گفت: این دستگیری هیج ارتباطی با سپاه نداشته و توسط دستگاه قضایی استان کرمان صورت گرفته است.

دستگیری رئیس سابق بانک ملی کرمان ارتباطی به سپاه ندارد

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، سردار غلامعلی ابوحمزه پیرامون موضع سپاه در برخورد با مفسدان اقتصادی در استان کرمان گفت: در حال پیگیری مسایل و موارد مفاسد اقتصادی در استان هستیم و برخورد قاطعی را در این زمینه خواهیم داشت.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا دستگیری رئیس سابق بانک ملی کرمان به اتهام تضییع حقوق بیت‌المال توسط سپاه صورت گرفته؟ گفت: این دستگیری هیج ارتباطی با سپاه نداشته و توسط دستگاه قضایی استان کرمان صورت گرفته است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان درباره آخرین وضعیت تهیه کانکس و توزیع آن در مناطق زلزله خیز استان عنوان کرد: در ستاد بحران استان ساخت 2 هزار کانکس مطرح و تصمیم‌گیری لازم در این خصوص اتخاذ شد و مقرر گردید پس از ساخت، این کانکس‌ها در اختیار سپاه قرار داده شود، سپاه از آنها نگهداری و در مواقع ضرور در مناطق مورد نیاز توزیع کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمان - یادداشت

بیشتر
شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

شالوده زندگی با اعتیاد پدر از هم پاشید

دختر 16 ساله که با ناامیدی بسیار به واحد مشاوره کلانتری متوسل شده و دیگر تمایل نداشت نزد خانواده خود برگردد،دلیل حال و روز نامساعدش را اعتیاد پدر و جدایی زود هنگام او از مادرش عنوان کرد.