jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۱۰۴۰۷۵   ۲۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۵:۰۰

چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران رایدکس شامل موتورسیکلت، دوچرخه، قطعات، لوازم یدکی، وسایل نقلیه برقی، هیبریدی و تجهیزات وابسته (IranRidex) را در تاریخ 26 تا 29 دی ماه 1396 در محل دائمی نمایشگاه های جنوبی مصلی بزرگ تهران برگزارخواهد نمود.

چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران رایدکس؛ حرکت به سوی هوای پاک

به گزارش جام جم آنلاین، چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران رایدکس شامل موتورسیکلت، دوچرخه، قطعات، لوازم یدکی، وسایل نقلیه برقی، هیبریدی و تجهیزات وابسته (IranRidex) را در تاریخ 26 تا 29 دی ماه 1396 در محل دائمی نمایشگاه های جنوبی مصلی بزرگ تهران برگزارخواهد نمود. سایت رسمی نمایشگاه www.iranridex.com است و ثبت نام نمایشگاه نیز از طریق همین سایت انجام می شود.

نمایشگاه ایران رایدکس تنها نمایشگاه بین المللی تخصصی در حوزه صنعت موتورسیکلت و دوچرخه، قطعات و لوازم یدکی مرتبط و وسایل نقلیه برقی و هیبریدی در ایران است. امسال در نمایشگاه ایران رایدکس، شاهد حمایت و حضور گسترده انجمن صنعت موتورسیکلت ایران، اتحادیه فروشندگان و واردکنندگان دوچرخه و موتورسیکلت و لوازم یدکی و سندیکای تولید کنندگان مجموعه و قطعات موتورسیکلت و دوچرخه ایران هستیم.

شرکت نمایشگاهی تندیس تجارت آرانو، دوره اول و دوم نمایشگاه بین المللی ایران رایدکس را در محل نمایشگاهی مصلی بزرگ تهران و دوره سوم نمایشگاه ایران رایدکس را در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار نموده است.

از نکات قابل توجه در سومین نمایشگاه ایران رایدکس، موتورسیکلت، دوچرخه، قطعات، لوازم یدکی، وسایل نقلیه برقی، هیبریدی و تجهیزات وابسته ، رشد نمایشگاه در حدود 300 درصد در تعداد شرکت کننده خارجی نسبت به دوره دوم ایران رایدکس، در فضایی در حدود ده هزار متر مربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، با حضور و حمایت 113 شرکت و نهاد مرتبط و 65 برند و نماینده انحصاری معتبر دیگر از 14 کشور چین، امارات، هند، ژاپن، اتریش، ایتالیا، استرالیا، فرانسه، اسپانیا، آلمان، آمریکا، تایوان، کره و همچنین 51 شرکت از کشورهای چین،تایوان و هند است.

همچنین حضور بازدیدکنندگان نمایشگاه به ویژه حضور متخصصان و بازرگانان مرتبط با حوزه های مختلف این نمایشگاه و بیش از 90 درصد از عوامل فروش و نمایندگان شهرستانی شرکتها از سراسر ایران حدود 500 نفر از بازرگانان خارجی از کشورهای فرانسه، ایتالیا، کانادا، چین، ژاپن، اتریش، افغانستان، عراق، کره، هند، ترکیه، امارات، تایوان، اتیوپی، اردن، ازبکستان، اسپانیا، استونی، السالوادور و لبنان از موارد شایان توجه در این نمایشگاه بوده است.

از جمله نوآوری ها و برنامه های جانبی چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران رایدکس می توان به موارد زیر اشاره نمود:

رونمایی از محصولات و برندهای جدید داخلی و بین المللی

برگزاری چهارمین همایش ملی صنعت موتورسیکلت، و قطعات و لوازم یدکی ایران

برگزاری چهارمین همایش وسایل نقلیه برقی و هیبریدی

برگزاری چهارمین بازار نوآوری ها و فناوری و ارائه محصولات و خدمات شرکتهای دانش بنیان مرتبط با موتورسیکلت های انژکتوری و وسایل نقلیه برقی و هیبریدی

برگزاری مانور حرکت پاک با محصولات حاضر در نمایشگاه ایران رایدکس به مناسبت روز 29 دی

معرفی آثار منتشر شده در حوزه صنعت موتورسیکلت و سایر گروه های کالایی نمایشگاه

برگزاری کارگاه های آموزشی بویژه در حوزه استاندارد های اجباری صنعت موتور سیکلت، دوچرخه و وسایل نقلیه برقی در ایران

انجام حرکات نمایشی توسط قهرمانان کشوری و اعضای تیم های ملی

انجام تست موتورسیکلت، دوچرخه و وسایل نقلیه برقی حاضر در نمایشگاه ایران رایدکس توسط بازدیدکنندگان

چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران رایدکس: موتورسیکلت، دوچرخه، قطعات، لوازم یدکی، وسایل نقلیه برقی، هیبریدی و تجهیزات وابسته (IranRidex) در تاریخ 26 تا 29 دی ماه 1396 در محل دائمی نمایشگاهی جنوبی مصلی بزرگ تهران برگزار خواهد شد و تا کنون در بخش بین الملل این نمایشگاه، بیش از 60 شرکت از کشورهای چین، تایوان و روسیه جهت حضور در بخش خارجی نمایشگاه ثبت نام کرده اند و طبق برنامه ریزیهای ستاد برگزاری، پیش بینی می شود که امسال، شاهد حضور گسترده تر شرکت های داخلی و خارجی و همچنین اجرای برنامه های جانبی متعدد و مرتبط با این نمایشگاه باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر