Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۱۰۴۰۲۳ ۲۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۰:۴۲

امیرحسین مدرس امروز با خوشنویس کتیبه ضریح مطهر حضرت امام حسین (ع) و حضرت رقیه(س) به گفتگو می نشیند.

خوشنویس اهل بیت (ع) امروز در «مهمان خانه»

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه چهار سیما، مجله ظهرگاهی شبکه چهار سیما با عنوان «مهمان خانه» که هر روز با دعوت از هنرمندان به معرفی آثار و مرور خاطراتشان می پردزاد، امروز میزبان دو هنرمند در رشته خوشنویسی می شود.

بنا بر این گزارش، دکتر مرتضی محمدعلی خوش نویس ایرانی و استاد داود نیکنام که به خوشنویس اهل بیت (ع) شهره است میهمانان امروز مجله ظهرگاهی شبکه چهار سیما می شوند.

همچنین به بهانه برپایی دومین نمایشگاه تجسمی «هنر برای اوتیسم» به منظور حمایت از بیماران اوتیسم که در آن 100 اثر از هنرمندان رشته های خوشنویسی، کالیگرافی و تذهیب در آن به نمایش در آمده است، در این گفتگو امیرحسین مدرس با این دو هنرمند خوشنویس در خصوص این نمایشگاه و آثارشان به گفتگو می پردازد.

شایان ذکر است در این بخش از برنامه گزارشی از این نمایشگاه که در فرهنگسرای نیاوران برپا می باشد پخش می شود.

مسلم ایران نژاد کوهنورد سایکلتوریسم و ماجراجو در شرایط سخت و داود فرزامی کارشناس طب سنتی دو میهمان دیگری هستند که در برنامه امروز «مهمان خانه» حضور خواهند داشت.

برنامه «مهمان خانه» به تهیه‌کنندگی سیدمحمدرضا ضرغامی کاری از گروه اجتماعی شبکه چهار سیما است و شنبه تا چهارشنبه ساعت 14 و 30 دقیقه به صورت زنده پخش می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

ولایت فقیه در عصر غیبت

چگونه می توانید ثابت کنید که «ولی فقیه»، نایب و جانشین امام زمان (عج)، رهبر و ولی جامعه اسلامی است؟ وقتی که آن حضرت در غیبت طولانی مدت به سر می برد، چه نیازی به نایب و نماینده دارد؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
پیشخوان بیشتر