jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۰۴۰۱۴   ۲۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۰:۰۴

ستاره مطرح تیم اتلتیکومادرید اسپانیا و تیم ملی فوتبال فرانسه به دلیل یک گریم واکنش های شدیدی را دریافت کرد.

ستاره سرشناس فوتبال با این گریم به نژادپرستی متهم شد +عکس

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از دیلی میل ، آنتوان گریزمان ستاره فرانسوی تیم اتلتیکومادرید روز گذشته عکسی از خود در توییتر گذاشت، عکسی که نشان میدهد او در حالی که صورت خود را سیاه کرده لباس تیم بسکتبال هارلم گلابتروترز را بر تن دارد. این عکس به ظاهر ساده اما دقایقی بعد با شدیدترین واکنش ها روبرو شد. کاربران معتقد بودند گریزمان با این گریم عمل زشتی را مرتکب شده و بخشی از تمایلات نژادپرستانه خود را نشان داده است.

واکنش های شدید باعث شد تا گریزمان به سرعت این پست را حذف کند اما شدت انتقادات و حملات کاهش نیافت. گریزمان در پست بعدی خود نوشت: «دوستان آرام باشید، من یکی از هواداران هارلم گلابتروترز هستم و این کار فقط یک ادای احترام بود.»

اما باز هم حملات توییتری به این فوتبالیست کم نشد تا او بار دیگر پستی را در توییتر خود منتشر کند و بنویسد: «اعتراف میکنم عکس ناخوشایندی بود، اگر این کار کسی را ناراحت کرده باشد عذرخواهی میکنم.»

پست اصلی گریزمان که عکس او با گریم را نشان میداد 15 هزار بار ریتوییت شد.

نژادپرستی در فوتبال اسپانیا یک موضوع بسیار مهم است. در طول هر فصل لالیگا بازیکنان رنگین پوست بارها با شعارهای توهین آمیز تماشاگران روبرو می شوند.

این همان عکس جنجالی آنتوان گریزمان است:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر