jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۰۳۷۹۲   ۲۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

پادشاه بحرین در یک ضیافت شامگاهی در قصر خویش از هیأت بحرینی اعزامی به سرزمین‌های اشغالی استقبال به عمل آورد.

به گزارش خبرگزاری مهر، تلویزیون رسمی بحرین شنبه شب اقدام به پخش زنده ضیافت پادشاه بحرین در قصر شخصی خود در منطقه «صخیر» به مناسبت روز ملی این کشور کرد که در آن حمد بن عیسی آل‌خلیفه پادشاه بحرین، در حال استقبال از اعضای هیأت بحرینی‌ای دیده می‌شود که چندی پیش به اراضی اشغالی سفر کرده بودند. سفر این هیأت رسمی بحرینی که همزمان با خشم جهان اسلام و عرب نسبت به اقدام آمریکا مبنی بر به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی صورت گرفته بود، با اعتراضات گسترده ملت‌های عرب و مسلمان مواجه شده و مردم و تشکل‌های سیاسی بحرین نیز اقدام این هیأت حکومتی و بازدید رسمی آن از اسرائیل را محکوم کرده و از آن اعلام برائت کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر