jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۱۰۳۵۶۷ ۲۶ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۹:۰۶

خالق نقاشی های مسجد جامع خرمشهر به شبکه چهار می آید.

نقاشخانه «مهمان خانه» با ناصر پلنگی

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی شبکه چهار سیما، ناصر پلنگی نقاش شناخته شده ایرانی که در زیر گلوله باران خرمشهر دیوارهای مسجد جامع این شهر را نقاشی کرده است یکشنبه 26 آذر ماه میهمان بخش «نقاشخانه» مهمان خانه می شود.

در این برنامه امیرحسین مدرس مجری برنامه با این هنرمند نقاش در خصوص آثارش به گفتگو می نشیند.

ناصر پلنگی که تاکنون آثار نقاشی، فتو مدیا، کلاژ و... او در نمایشگاه های داخلی و خارجی به نمایش گذاشته شده است، در چهارمین دوره جایزه جهانی «هنرمندان نوظهو» دوبی با اثر «میراث های فراموش شده» در رشته نقاشی برگزیده شد و برای نخستین بار است که این جایزه به هنرمندی از کشور ایران تعلق می گیرد.

مجله ظهرگاهی شبکه چهار سیما که از بخش های مختلفی تشکیل شده است در بخش افتخارات ملی روز یکشنبه میزبان الهام السادات اصغری بانوی محجبه ایرانی که رکورد شنا با دستان بسته را در دنیا به نام خود ثبت کرده، خواهد بود.

برنامه «مهمان خانه» که به صورت هفتگی میزبان یک کارآفرین نمونه خواهد بود در این برنامه پای صحبت ماهرخ فلاحی کارآفرین نمونه و و دامدار نمونه کشوری و همسرش اسفندیار فلاحی باغدار نمونه می نشیند.

برنامه «مهمان خانه» به تهیه‌کنندگی سیدمحمدرضا ضرغامی به یاد روزگار گذشته و براساس سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی، تلاش می کند به خانواده‌های ایرانی برای هنرمندانه زندگی کردن اطلاعات بدهد. این برنامه شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت 14 و 30 دقیقه از شبکه چهار به صورت زنده پخش می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر
خیلی هم موفق هستم!

گفت‌وگو با لاله صبوری، بازیگر باسابقه تلویزیون که حالا چند سالی است دیگر نقش‌های پررنگی بازی نکرده است

خیلی هم موفق هستم!

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر