Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی کد خبر: ۱۱۰۲۸۱۷ ۲۳ آذر ۱۳۹۶  |  ۲۰:۰۰

در جریان وزن کشی رقابت های چهارمین دوره کشتی فرنگی باشگاه های جهان در اصفهان، کادر فنی روسیه قصد فریب ناظران وزن کشی را داشتند.

کشتی فرنگی باشگاه های جهان؛ حقه عجیب روس ها در اصفهان

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، چهارمین دوره رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان از صبح امروز پنج شنبه در سالن ۶ هزار نفری ۲۵ آبان شهر اصفهان و به مدت ۲ روز آغاز شد.

این رقابت ها بر اساس قانون جدید وزن کشی اتحادیه جهانی کشتی و همچنین اوزان جدید که به ۱۰ وزن افزایش پیدا کرده است، برگزار می شود.

هر چند اتحادیه جهانی کشتی با ارفاق ۲ کیلوگرم به کشتی گیران سعی کرده فشار چندانی به کشتی گیران وارد نشود اما با اینحال اتفاق جالبی در جریان مراسم وزن کشی روز نخست رخ داد.

زمانیکه الیاس ماگمدوف نفر دوم کشتی روسیه که قرار بود در وزن ۷۷ کیلوگرم برای روس ها به میدان برود، به روی باسکول وزن کشی رفت، یکی از اعضای کادر فنی روسیه که از ۴۰۰ گرم وزن بیشتر کشتی گیرشان آگاه بود، به باسکول نزدیک شد و به صورت پنهانی پای خود را به زیر باسکول برد و با فشار دادن به سمت بالا سعی کرد ناظران متوجه وزن اضافی کشتی گیرشان نشود، اما این اقدام غیراخلاقی وی با هوشیاری یکی از اعضای کادر فنی ایران و اطلاع وی به ناظران ناکام ماند تا این کشتی گیر روس از رقابت ها کنار گذاشته شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر