jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۹۹۳۵۴   ۱۲ آذر ۱۳۹۶  |  ۰۸:۵۲

پسر جوان که با فریب دختر مورد علاقه‌اش، سناریوی فریب او را از خانه طراحی کرده بود، ‌یک هفته فرصت دارد با دختر جوان ازدواج کند.

فرصت یک هفته‌‌ای جوان عاشق‌ پیشه برای ازدواج

به گزارش جام‌جم،‌ روزهای پایانی هفته گذشته مردی با حضور در دادسرای جنایی تهران شکایت کرد که پسری جوان دخترش را به بهانه ازدواج فریب داده تا او از خانه فرار کند. اکنون از پسر مزاحم شکایت دارم. می‌ترسم بلایی برسر او آورده باشد.

با شکایت او و تشکیل پرونده قضایی، پسر جوان تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و دو روز پیش بازداشت شد. او دیروز همراه دختر مورد علاقه‌اش برای تحقیقات به دادسرای جنایی تهران منتقل شدند.

پسر جوان به قاضی پرونده گفت: من هشت ماه پیش از طریق تلگرام با دختر جوان آشنا شده و ارتباطمان شکل گرفت. هر از گاهی همدیگر را ملاقات می‌کردیم. کم کم به هم علاقه‌مند شده و تصمیم گرفتیم ازدواج کنیم. چون شرایط مالی و کاری‌ام خوب نبود و به سربازی نرفته بودم، نمی‌توانستم برای ازدواج اقدام کنم بنابراین به هم قول دادیم که مدتی صبر کنیم تا شرایط مالی‌ام بهتر شود و بعد به خواستگاری او بروم.

پسر جوان ادامه داد: همه چیز بخوبی پیش می‌رفت تا این‌که متوجه شدم پای خواستگاری به خانه آنها باز شده و دیر یا زود ممکن است دختر مورد علاقه‌ام ازدواج کند. به همین خاطر تصمیم به فرار گرفتیم.

این درحالی بود که دخترجوان نیز گفت، به متهم علاقه‌مند است و می‌خواهد خانواده‌اش با ازدواج آنها موافقت کنند. او نمی‌خواهد بدون رضایت خانواده‌اش ازدواج می‌کند.

با توجه به گفته‌های این دو نفر، خانواده دختر جوان به شرط این‌که آنها در یک هفته آینده به عقد یکدیگر درآیند با این ازدواج موافقت کردند. این خانواده اعلام کردند اگر این عقد در زمان تعیین شده انجام نگرفت همچنان با این ازدواج مخالفت می کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها