سرکلانتر دوم پلیس پایتخت ضمن اشاره به انهدام یک باند سرقت لوازم خودرو در غرب تهران، گفت: اعضای این باند دو نفره در بازجویی های پلیسی به چهار فقره سرقت لوازم خودرو اعتراف کردند.
کد خبر: ۱۰۹۸۶۹۰
انهدام باند سارقان لوازم داخلی خودرو در غرب تهران

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سرهنگ مهرزاد بیژن نیا گفت: در پی افزایش سرقت لوازم و قطعات خودروهای سواری در غرب تهران که باعث اعلام نارضایتی تعداد زیادی از شهروندان شده بود، ماموران تخصصی این سرکلانتری را بر آن داشت تا رسیدگی به موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دهند.

این مقام انتظامی افزود: ماموران این سرکلانتری با بکارگیری شیوه های نوین پلیسی طی یک سلسه اقدامات فنی و اطلاعاتی در نهایت موفق شدند محل اختفای این دو سارق را در محدوده غرب تهران شناسایی کنند و متعاقبا نتیجه تحقیقات به مقام قضایی منعکس و پس از هماهنگی و اخذ دستور قضایی، در یک عملیات منسجم و هماهنگ هر دو متهم در مخفیگاهشان دستگیر و پس از انتقال به کلانتری تحت بازجویی های فنی قرار گرفتند.

سرکلانتر دوم پلیس پایتخت با بیان اینکه هر دو متهم در بازجویی های انجام شده سعی کردند خود را بیگناه جلوه دهند، خاطرنشان کرد: وقتی سارقان با مستندات پلیس روبرو شدند به ناچار لب به اعتراف گشودند و به چهار فقره سرقت لوازم و قطعات خودرو اعتراف کردند.

سرهنگ بیژن نیا در پایان با اشاره به اینکه از میان وسایل متهمان چهار دستگاه باند، دو دستگاه ضبط آمپلی و سه دستگاه آمپلی فایر مسروقه کشف شد، گفت: به دنبال اعترافات صریح متهمان به جرایم خود، پرونده در اختیار ماموران پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت تا در این خصوص تحقیقات تکمیلی صورت گیرد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها