jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۹۸۶۳۹ ۰۹ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۴:۱۹

رئیس‌جمهوری روسیه به یکی از کارکنان راه‌آهن این کشور گفت: با کمال میل سوار قطار ویژه جام جهانی ۲۰۱۸ همراه هواداران فوتبال خواهد شد.

پوتین: با کمال میل همراه هواداران سوار قطار می‌شوم

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از تسنیم ، سایت ورزشی روزنامه ریانووستی روسیه نوشت: ولادیمیر پوتین در جریان بازدیدش از نحوه بازسازی و تجهیز ایستگاه ریلی مسکو - کیف با پرسش غافلگیرکننده یکی از کارکنان راه‌آهن مواجه شد. این کارمند راه‌آهن روسیه از رئیس‌جمهور کشورش پرسید آیا برنامه‌ای برای اضافه‌کردن قطارهای جدید برای انتقال هواداران فوتبال در جام جهانی 2018 دارند و آیا حاضر است همراه آنها سوار قطار شود؟

ولادیمیر پوتین در پاسخ به کارمند راه‌آهن روسیه گفت: من خواهم رفت و با کمال میل. باید ببینیم چه زمانی، کجا و با چه کسانی می‌رویم. با این حال نیاز است با کمال میل سوار این قطار شویم.

رئیس‌جمهور روسیه افزود: راه‌آهن روسیه در جام جهانی 2018 روسیه فشار سنگینی را باید تحمل کند، زیرا به میزان 2 برابر جام کنفدراسیون‌های 2017 باید مسافران و هواداران فوتبال را به صورت رایگان که بالغ بر 500 هزار نفر خواهند بود انتقال دهد. راه‌آهن روسیه تجربه کافی را پیش از این در جام کنفدراسیون‌ها به دست آورده و تردید نداریم که می‌تواند وظیفه محوله خود را در جام جهانی را به خوبی انجام خواهد داد.

جام جهانی 2018 فوتبال در روزهای 24 خرداد تا 24 تیر ماه سال 1397 در 12 ورزشگاه 11 شهر روسیه با شرکت 32 تیم از جمله ایران برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر