jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۹۷۹۰۱   ۰۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۲۱:۴۶

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: وزارت ورزش موضعی در مورد دیدار ما با هدایتی نداشته است و اینکه گفته می‌شود ما را احضار کرده‌اند، درست نیست.

گرشاسبی: نمی‌توانیم بازیکنان را به دلیل دیدار با هدایتی توبیخ کنیم؛ سکه‌ها را هم او نداده است

به گزارش جام جم آنلاین ، حمیدرضا گرشاسبی در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس گفت: وزارت هیچ موضعی در مورد دیدار ما با هدایتی نداشته است و اینکه گفته می‌شود ما را احضار کرده‌اند، درست نیست. ضمن اینکه استعفای ترکاشوندن هم به دست ما نرسیده است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا استعفای ترکاشوند به خاطر احتمال اضافه شدن حسین هدایتی به هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس بوده است؟ عنوان کرد: در مورد اضافه شدن عضو جدیدی به هیئت مدیره وزارت ورزش تصمیم گیرنده است. ما اعضای هیئت مدیره شرح وظایف‌مان مشخص است و تصمیمات این چنینی بر عهده وزارت ورزش است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد پاداش‌هایی که به بازیکنان این تیم پرداخت کرده است، یادآور شد: ما به بازیکنان قول پاداش داده بودیم که بعد از پیروزی خوبی که مقابل پارس‌جنوبی بدست آوردند هیئت مدیره سکه‌های آنها را فراهم کرده و در اختیارشان قرار داد.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در واکنش به این سوال که موضع وزارت ورزش در مورد حسین هدایتی چیست،؟ گفت: این چه سوالی است که شما می‌پرسید؟ وزارت ورزش که در مورد کار کردن افراد وقت نمی‌گذارد.

گرشاسبی همچنین در ارتباط با حضور بازیکنان و برانکو در منزل هدایتی نیز تصریح کرد: بازیکنان به مهمانی رفته‌اند مگر اشکالی دارد؟ خود شما به مهمانی نمی‌روید؟ ما که نمی‌توانیم راجع مسائل این‌چنینی بازیکنان را توبیخ کنیم! در مسائل این‌چنینی بازیکن آزاد است خارج از زمان تمرین هر کاری را انجام دهد. باشگاه فقط در مورد مسائلی که به آن مربوط می‌شود دخالت می‌کند. نمونه‌اش موضوعی که اخیرا بین بیرانوند و هواداران اتفاق افتاد.

وی راجع به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا هدایتی سکه‌ها را به باشگاه پرسپولیس داده تا بین بازیکنان تقسیم شود؟ گفت: باز هم که از این سوالات پرسیدید. تاکید می‌کنم که هیئت مدیره این سکه ها را در اختیار بازیکنان قرار داد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد آینده پرسپولیس نیز خاطرنشان کرد: خوشبختانه در پرسپولیس همه چیز خوب است و دیدید تمرین چقدر با نشاط برگزار شد. ما دنبال این هستیم که مشکلات بین راه را مرتفع سازیم و جاده را هموار کرده تا مسیر موفقیت سریع‌تر طی شود. در واقع ما راه طاهری را ادامه می‌دهیم و همان نقشه‌ موفقیت‌آمیزی که او داشت را ادامه خواهیم داد.

گرشاسبی در خاتمه در ارتباط با آتش‌سوزی که در جلوی ساختمان باشگاه پرسپولیس اتفاق افتاد نیز اظهار داشت: خوشبختانه در این آتش‌سوزی باشگاه هیچ آسیبی ندید اما مسئولان امنیتی دنبال پیدا کردن عوامل این اتفاق هستند تا آنها را دستگیر کنند. یکسری شیطنت‌ها هم از سوی برخی شبکه‌های ماهواره‌ای اتفاق افتاد که مسئولان امنیتی حتما پیگیر آن خواهند بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها