دومین دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتسال ایران و ایتالیا در حالی با برتری 2 بر یک تیم ملی ایران به پایان رسید که نیمه اول با یک گل به سود ایتالیا تمام شده بود. تک گل ایتالیا را تک گل ایتالیا را پمپسلو آریانا در دقیقه 14 به ثمر رسانده بود.
کد خبر: ۱۰۹۶۸۸۹

نیمه دوم با حملات ایران آغاز شد. پس از حملات پی در پی ملی‌پوشان، فرشته کریمی در دقیقه 23 و فرشته خسروی در دقیقه 37 گلزنی کردند تا بازی با برتری 2 بر یک تیم ملی ایران به پایان برسد. در این پیروزی، جدا از هدایت خوب کادر فنی و بازی خوب بازیکنان باغیرت فوتسال بانوان ایران، تشویق پرشور بیش از 800 تماشاگر حاضر در سالن نقشی کلیدی داشت.

معصومه ابتکار رئیس سابق محیط‌زیست و مشاور رئیس‌جمهور، دکتر لیلا صوفی‌زاده نایب‌ رئیس امور بانوان فدراسیون فوتبال به همراه فریده اولادقباد و طیبه سیاوشی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، طاهره طاهریان معاون سابق بانوان وزارت ورزش و جوانان، الهه عرب‌عامری نایب رئیس سابق بانوان فدراسیون، منصوره هاشمی نایب رئیس بانوان هیات فوتبال تهران، میترا نوری نایب رئیس بانوان فدراسیون هندبال، مهتاب کرامتی بازیگر سرشناس سینما، تئاتر و تلویزیون، به همراه شهربانو، الهه و سهیلا منصوریان اعضای تیم ملی ووشو ایران این بازی را از نزدیک تماشا کردند.

همچنین گلاره ناظمی، مریم پورجعفریان، زری فتحی و مهدیه رشیدی رنجبر تیم داوری این بازی بودند و مهدیه میرمحمدخانی به‌عنوان مسئول برگزاری مسابقه، شیرین نصیری به‌عنوان نماینده فدراسیون و فاطمه علیپور به‌عنوان ناظر داوری در سالن حضور داشتند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها