jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۰۹۵۷۴ ۲۰ شهريور ۱۳۸۵  |  ۲۳:۳۶

مدیرکل بورس و امور دانشجویان خارج کشور از آغاز فروش بلیت نیم بهای هواپیما به دانشجویان ایرانی خارج کشور خبر داد.


علی اکبر متکان در گفتگو با فارس با اشاره به این که تمام دانشجویان ایرانی که در خارج از کشور تحصیل می کنند ، می توانند از تخفیف بلیت بهره مند شوند ، گفت : تمام دانشجویان ، چه آنهایی که بورسیه ایران هستند و چه آنهایی که به صورت آزاد در خارج کشور تحصیل می کنند ، می توانند از تخفیف 50 درصدی بلیت هواپیما بهره مند شوند. وی افزود: دانشجویان خواستار بلیت نیم بها به وزارت امور خارجه معرفی می شوند و این وزارتخانه دانشجویان را برای دریافت بلیت به سازمان هواپیمایی کشوری معرفی می کند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن کنیم

نباید برای خارجی‌ها فرش قرمز پهن کنیم

اوایل سال ۹۷ بود که آمریکا از برجام خارج شد و همه تحریم‌ها علیه ایران بازگشت. آن‌طور که کارشناسان اقتصادی و سیاسی تحلیل می‌کنند، تحریم‌های آمریکا علیه ایران بی‌سابقه بوده و شرکت‌های سرمایه‌گذاری مختلف شامل شرکت‌های نفتی، خودرویی، لوازم خانگی و غیره از ترس تحریم‌های آمریکا بعد از خروج آنها از برجام، چمدان‌های خود را بسته و کشورمان را ترک کردند.

مشکل 100 ساله بودجه‌ریزی ایران

مشکل 100 ساله بودجه‌ریزی ایران

زمانی که بودجه 1400 تقدیم مجلس شد انتقادات زیادی نسبت به اعداد و ارقام و همچنین منابع و مصارف آن مطرح شد، اما باید توجه داشت علاوه بر مشکلات بودجه سال آینده، نظام بودجه‌ریزی در ایران دارای ایراد و اشکالات ساختاری است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر