jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۹۴۹۴۷ ۲۹ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

شهرستان رودسر در بخش کشاورزی و گردشگری از ظرفیت‌های خوبی برخوردار است و باید تمام توان را جهت استفاده بهینه از این ظرفیت‌ها به منظور رشد و بهبود وضعیت اشتغال شهرستان و استان به کار بگیریم.

امیر جانبازی رودسری فرماندار رودسر در جلسه ستاد اشتغال و تسهیل و رفع موانع تولید این شهرستان اعلام کرد:یکی از اولویت‌ها و دغدغه اصلی دولت تدبیر و امید بهبود وضعیت اشتغال در جامعه است.

وی استفاده از امکانات موجود در شهرستان رودسر برای ایجاد اشتغال را مورد تاکید مسئولان قرار داد.

فرماندار رودسر از اختصاص 15 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل و کسب و کارهای خانگی و خرد در این شهرستان برای امسال خبر داد و تصریح کرد: این میزان تسهیلات توسط چهار دستگاه مجری شامل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، جهاد کشاورزی ، صنعت و معدن و تجارت و گردشگری با معرفی متقاضیان به بانک‌های ملی ، رفاه و تجارت توزیع می‌شود.

جانبازی خاطرنشان کرد: در راستای اجرای سیاست‌های دولت و حسب دستور استاندار قرار شد خیلی سریع دستگاه‌های ذیربط نسبت به معرفی متقاضیان و جذب اعتبار مذکور اقدام نمایند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر