jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۹۰۶۲۹   ۱۴ آبان ۱۳۹۶  |  ۱۰:۴۸

در میان همه ورزشکاران ایرانی علی دایی آقای گل جهان همچنان پرطرفدارترین ورزشکار ایرانی در اینستاگرام است.

علی دایی، همچنان محبوب ترین ورزشکار ایرانی در شبکه های اجتماعی +عکس

به گزارش جام جم آنلاین ، کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران در شبکه اجتماعی اینستاگرام بیش از دو میلیون و 700 هزار دنبال کننده دارد. صفحه رسمی دایی البته هم از سوی خودش اداره می شود و هم از سوی همسرش.

دایی به غیر از توییتر در هیچ یک از شبکه های اجتماعی دیگر فعال نیست، البته او صفجه ای رسمی در فیسبوک هم دارد که وکیل تام الاختیارش آن را اداره می کند.

در رتبه دوم محبوب ترین ورزشکاران علی کریمی قرار دارد. صفحه رسمی بازیکن اسبق تیم ملی ایران دو میلیون و 600 هزار دنبال کننده دارد.

رتبه نیز متعلق به سردار آزمون بازیکن ایرانی تیم روستوف است. سردار دو میلیون و 100 هزار دنبال کننده برای اینستاگرام خود می بینید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها