jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۰۹۰۲۲۴   ۱۳ آبان ۱۳۹۶  |  ۱۱:۲۸

فرمانده انتظامی تهران بزرگ از آغاز طرح ویژه انضباط بخشی شبانه انتظامی- ترافیکی از هفته آینده در سراسر پایتخت خبر داد.

طرح ویژه انضباط شبانه از هفته آینده در تهران

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سردار حسین رحیمی صبح امروز در حاشیه مراسم وادع با ۵۴ شهید دفاع مقدس نیروی انتظامی افزود: این طرح در راستای ارتقای امنیت ترددهای شبانه و برخورد با تخلفات با حضور گشت های یگان های راهور، انتظامی، یگان امداد، کلانتری ها و پلیس امنیت در سراسر شهر تهران برگزار می شود.

وی همچنین افزود: شهدا بدانند برای آن آرمان هایی که رفتید و برنگشتید هنوز ما جنگ می کنیم.

سردار رحیمی تاکید کرد: از آرمان های شما کوتاه نمی آییم، امروز خیلی بیشتر از سال های قبل درک می کنیم که مسیر امام راحل (ره) مسیری الهی است چراکه هنوز پس از ۴۰ سال استکبار همچنان به دشمنی به ایران ادامه می دهد و همین امر نشانه آینده نگری امام راحل (ره) ماست.

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در بخش دیگری از سخنان خود گفت: ناجا امروز به عنوان سازمانی قدرتمند برای پاسداری از آرمان های انقلاب اسلامی ایستاده و جان خود را نیز اهدا می کند.

وی گفت: با تمام توان و تا آخرین قطره خون در مسیر اقتدار نظام و سربازی ولی امر حضرت امام خامنه ای خواهیم ایستاد.

«از ۱۱۹ شهید تازه تفحص شده، ۵۴ شهید متعلق به خانواده بزرگ نیروی انتظامی و ۵ شهید متعلق به نیروی انتظامی تهران بزرگ هستند که مراسم وداع با این شهدا صبح امروز در ستاد فرماندهی تهران بزرگ برگزار شد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر