jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۹۶۶۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

تهیه‌کننده مسابقه تلفنی شبکه شما گفت: این مسابقه هر شب به صورت زنده و با حضور دو شرکت‌کننده تلفنی روی آنتن می‌رود و هموطنان زیادی برای شرکت در آن ثبت نام کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی شبکه شما، مجید قره‌گوزلو با اشاره به تولید و پخش مسابقه زنده تلفنی از شبکه شما اظهار کرد: این مسابقه پنج مرحله دارد و در هر قسمت دو شرکت‌کننده داریم که از طریق تماس تلفنی، به سوالات هر مرحله پاسخ می‌دهند.

وی افزود: در هر مرحله، دو جعبه سوال یا بازی داریم که مخاطب یکی از آنها را بر می‌گزیند و طبق انتخاب خودش وارد مسابقه می‌شود که در صورت موفقیت، امتیاز آن مرحله به او تعلق می‌گیرد و وارد مرحله بعد می‌شود.

تهیه‌کننده مسابقه تلفنی شبکه شما با بیان این که سوالات این برنامه با موضوع گردشگری و شهرهای مختلف ایران طراحی شده‌ است، گفت: هر شرکت‌کننده با توجه به امتیازات کسب‌شده، می‌تواند از جوایز نقدی در نظر گرفته شده که مقدار آن متفاوت است و به انتخاب جعبه مورد نظر بستگی دارد، بهره‌مند شود.

قره‌گوزلو با اشاره به زمان در نظر گرفته شده برای پخش مسابقه تلفنی شبکه شما عنوان کرد: مدت زمان این برنامه 30 دقیقه است و با توجه به این که هر شرکت‌کننده به‌طور میانگین 13 دقیقه را به خود اختصاص می‌دهد، در هر قسمت تنها امکان حضور دو نفر در مسابقه وجود دارد. تهیه‌کننده مسابقه تلفنی شبکه شما با اشاره به انجام تبلیغات به صورت زیرنویس برای شرکت در این برنامه عنوان کرد: شماره پیامک 30000990 برای این کار در نظر گرفته شده و تاکنون افراد زیادی از شهرهای مختلف برای شرکت در آن اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی تصریح کرد: مسابقه تلفنی شبکه شما هر شب تا پایان سال جاری، رأس ساعت 21 و
30 دقیقه به صورت زنده و با اجرای عباس طاهریان‌ راد روی آنتن می‌رود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر