jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۹۱۶۸ ۱۰ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

فرماندار نیکشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: دو طایفه «بلوچ و درزاده» ساکن این شهرستان پس از 13 سال اختلاف و درگیری با یکدیگر با پیگیری و وساطت مسئولان و ریش‌سفیدان روز سه‌شنبه به اختلافات خود پایان دادند و صلح و آشتی بین آنان برقرار شد.

صاحب گل صالحی اظهار کرد: این دو طایفه از سال 83 تاکنون دچار اختلاف شدید بودند به طوری که در این مدت پنج نفر از طرفین کشته و دو نفر نیز زخمی شدند. وی ادامه داد: با ارشاد و راهنمایی شورای تامین شهرستان نیکشهر و معتمدان و ریش سفیدان همه کدورتها و دشمنیها در محل فرمانداری شهرستان پایان یافت و صلح و سازش بین طرفین برقرار شد. فرماندار نیکشهر تاکید کرد: رویکرد شورای تامین در این شهرستان همواره بر مبنای حفظ امنیت و نظم اجتماعی و رفع اختلافات با برقراری صلح و سازش بین افراد جامعه است./ ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر