jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۰۸۸۹۵۴   ۰۹ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۹:۵۴

روزنامه اسپانیایی گزارشی عجیب از نیمار چاپ می کند، گزارشی که حاکی از این است او بابت جدایی از بارسلونا و پیوستن به پاری سن ژرمن به شدت پشیمان است.

شوک به پاریس: نیمار بابت جدایی از بارسلونا پشیمان است

به گزارش جام جم آنلاین ، نیمار پاریس را دوست ندارد. او نه علاقه ای به زبان فرانسوی و یادگیری اش دارد نه با امری سرمربی پاری سن ژرمن کنار می آید. به غیر از دنی آلوز مدافع برزیلی پاریسی ها نیز دوست صمیمی دیگری هم ندارد. نیمار از زمان پیوستن به پاریس کوهی از مشکلات داشته ، از دردسرهای پس از جدایی تا درگیری با کاوانی. این در حالی است که او در بارسلونا اگر از مشکلات مالیاتی صرف نظر کنیم واقعا در آرامش بود، به خصوص اینکه دوستانی صمیمی مثل سوارز، پیکه و مسی آنجا داشت.

به نوشته روزنامه موندو دپورتیوو ،ستاره برزیلی از کار کردن با اونین امری سرمربی تیم راضی نیست و همچنین هنوز نتوانسته خود را با شرایط زندگی در پاریس تطبیق دهد. پشیمانی گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال اما فایده ای ندارد. او با این تیم قراردادی پنج ساله دارد و باید نسبت به آن متعهد باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها