jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۸۴۵۶ ۰۸ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

منابع سوری از درگیری‌های شدید میان تروریست‌ها در حومه شمال شرقی حماه و کشته و زخمی شدن شمار زیادی از آنها بر اثر این برخوردها خبر دادند.

به گزارش المنار، منابع سوری اعلام کردند: در درگیری میان تروریست‌های داعش و هیات التحریر الشام در حومه شمال شرقی حماه، شمار زیادی از طرفین به هلاکت رسیدند.براساس این گزارش؛ در برخوردهای نظامی 20 روز گذشته میان داعش و هیات التحریر الشام، 214 نفر از تروریست‌های داعش و 89 نفر از افراد وابسته به گروه تروریستی هیات التحریر الشام کشته شده‌اند. این در حالی است که ارتش سوریه و متحدانش در محور مقاومت در حومه شمال شرقی حماه به پیشروی‌های خود ادامه دادند و بر روستاهای خربه جویعد، ابو لفه و تم الهوی مسلط شدند./ مهر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر