jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۸۴۵۳ ۰۸ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان درباره افزایش قیمت خودرو طی مدت اخیر و وظیفه این سازمان در قبال بازار، توضیحاتی ارائه و اظهار کرد: بر اساس قانون، قیمت خودروها تا 45 میلیون تومان از طریق دستورالعمل شورای رقابت تعیین می‌شود که البته این به معنای قیمت‌دهی این شورا نیست بلکه صرفا نحوه قیمت‌گذاری را مشخص می‌کند.

محمود نوابی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به ضوابط قیمت‌گذاری خودرو، بیان کرد: بر همین اساس، بنا بر نظر شورای رقابت، خودروهای کمتر از 45 میلیون تومان جنبه رقابتی ندارد و به صورت انحصاری عرضه می‌شود، اما در ادامه خودروهایی که بیش از این رقم قیمت‌گذاری می‌شود شامل قیمت گذاری‌های رقابتی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر