مالباختگان به پلیس آگاهی مراجعه کنند

ده‌ها فقره کیف قاپی پس از آزادی با وثیقه +عکس

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری سه عضو یک باند سرقت موبایل خبر داد و گفت: در این باند، یک زوج اقدام به سرقت می کردند.
کد خبر: ۱۰۸۸۲۵۳
انهدام باند موبایل قاپی در غرب تهران

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سرهنگ مهرزاد بیژن نیا گفت: با شکایت شهروندان و دانشجویان دانشگاه های محدوده غرب تهران در خصوص سرقت تلفن های همراهشان از سوی یک زوج موتورسوار سارق، پرونده ای در این خصوص در کلانتری ۱۱۸ تشکیل و ماموران تجسس کلانتری برای شناسایی و دستگیری متهمان اقدامات خود را آغاز کردند.

وی افزود: در تحقیقات انجام شده مشخص شد این زوج با استفاده از هواس پرتی شهروندان و خصوصا دانشجویان دانشگاه های غرب تهران اقدام به سرقت تلفن همراه آنها می کردند و همدستشان نیز با فلش کردن تلفن های همراه مسروقه آنها را به مالخران می فروخته است.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران گفت: بررسی ها و گشت زنی های میدانی ماموران ادامه داشت تا این که در نهایت این سارقان در محدوده میدان آزادی شناسایی و در یک تعقیب و گریز کوتاه بازداشت شدند.به این ترتیب متهمان، به همراه موتورسیکلتشان به کلانتری منتقل و در بازجویی های انجام شده به جرم خود اعتراف و مخفیگاه دیگر همدستان را نیز معرفی کردند که متهم سوم نیز در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهش بازداشت و به کلانتری منتقل شد.

سرهنگ بیژن نیا افزود: هر سه متهم ضمن اعتراف به همدستی با یکدیگر در راستای سرقت های انجام شده به۲۰ فقره سرقت اعتراف کرده و به همراه پرونده برای تحقیقات بیشتر به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها