jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۰۸۸۲۳۰   ۰۷ آبان ۱۳۹۶  |  ۱۳:۴۳

به دنبال اشتباه فاحش علی کریمی در اینستاگرام هشتگ هایی در اینستاگرام به راه افتاده است.

حاشیه بزرگ روز: اشتباهی که علی کریمی چند بار تکرار کرد تا حسابی سوژه شود!

به گزارش جام جم آنلاین ، نسبت دادن جملات امام علی (ع) و شکسپیر به کوروش کبیر باعث شد تا کاربران در اینستاگرام به او تذکر بدهند تا علی کریمی بلافاصله پست خود را پاک کند. پست جدید علی کریمی اما با اشتباه بسیار فاحش تری همراه بود. او عکسی از مقبره کوروش را با تصویری از جمله شکسپیر و شرحی از جمله امام علی (ع) در نهج البلاغه منتشر کرد تا اینبار با انتقادات بیشتری روبرو شود. علی کریمی پس از اینکه با حجم گسترده ای از انتقادات روبرو شد که چرا بدون مطالعه جملات افراد مختلف را از زبان دیگران نقل قول می کند.

انتقادات و البته هجوهایی که بر سر این موضوع راه افتاد باعث شد کریمی به این موضوع واکنش نشان بدهد.

به هر حال بزرگ ترین اشتباه این هفته مربوط به علی کریمی می شد. این بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران که علاقه زیادی به انتشار جملات قصار در اینستاگرامش دارد پیش از این جملاتی را به اشتباه از زبان چارلی چاپلین و پروفسور سمیعی منتشر کرده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر