jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۶۶۲۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رئیس اتاق تعاون استان اصفهان گفت: نخستین نمایشگاه تخصصی مسکن و انبوه‌سازی، املاک و مستغلات 4 تا 7 آبان‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های استان اصفهان برگزار می شود.

به گزارش فارس، حبیب‌الله بهرامی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: نخستین نمایشگاه تخصصی مسکن و انبوه‌سازی، املاک و مستغلات 4 تا 7 آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های استان اصفهان برگزار می‌شود.وی بررسی چالش‌ها و فرصت‌های حوزه مسکن، تسریع در حوزه ساخت و ساز و کاهش هزینه‌های تمام شده را از اهداف برپایی نخستین نمایشگاه «مسکن و انبوه‌سازان، املاک و مستغلات» دانست و عنوان کرد: همچنین قصد داریم با برپایی این نمایشگاه روش‌های نوین فروش ساختمان را نیز آموزش دهیم. رئیس اتاق تعاون استان اصفهان ادامه داد: شرکت تعاونی‌های مسکن استان اصفهان در 10 سال گذشته حدود 40 هزار واحد مسکونی را در سطح استان به مرحله بهره‌برداری رسانده‌اند، افزود: این واحدها در قالب مسکن مهر و تعاونی مسکن ادارات و ارگان‌ها به تکمیل شده است.وی با بیان این که مسکن‌های تعاونی‌ها به قیمت تمام‌شده در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد، افزود: البته حدود 4 سال است که به دلیل وجود رکود سنگین در بازار مسکن هیچ پروژه جدیدی تعریف نکرده‌ایم.بهرامی در پاسخ به سؤالی در خصوص نارضایتی برخی از ساکنان مسکن‌های تعاونی ساز و بی‌کیفیت بودن ساخت برخی از این ساختمان‌ها گفت: این ساختمان‌ها با توجه به قیمت ارزان‌تری که دارند مصالح با کیفیت بالا ندارند و باید گفت که هر کس به اندازه‌ای که پول می‌دهد، آش می‌خورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر