نماینده مردم دیر و کنگان در مجلس نسبت به مطالب و عکس‌های نامناسب در فضای مجازی و حقیقی و انتساب آنها به وی واکنش نشان داد.
کد خبر: ۱۰۸۵۸۹۹
واکنش نماینده زن به انتشار تصاویر منتسب به او

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، سکینه الماسی در تذکری در جلسه امروز مجلس گفت: عهد ما با حسین شهید و آرمان‌های امام عزیز همواره ابدی است.

وی ادامه داد: ملت ایران، برخی از بدو ورود به کارزار انتخابات هر بار به زبانی و با ابزاری کوشیده‌اند با انتساب سخنان کذب به اینجانب، بنده را از عهدی که با شما بسته‌ام، بازدارند. در ابتدای راه توان زنان را دست کم گرفتند و جنسیت زن را تخریب کردند اما غافل از اینکه مردم جنوب با اتکاء به خرد و الگوگیری از خانم فاطمه (س) به فتنه جنسیت، مهر باطل می زنند.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس اظهار داشت: اما در ادامه وقتی دیدند منطق به تعصب غلبه دارد باز با انتشار دست‌نویس‌ها و عکس‌هایی به نام حقیر، کوشیدند نام بنده را به سیاه‌های دشمن‌شادکن، آلوده کنند. آنان به نام حسین (ع) با انتشار متنی و انتساب آن به بنده تلاش کردند سوء استفاده کنند و در فضای مجازی شانس خود را برای به محاق بردن صدای زن ایرانی امتحان کنند اما محال است ذره‌ای در اراده این خدمت‌گزارتان سستی به وجود بیاورند.

نماینده مردم دیر و کنگان در مجلس ادامه داد: از خداوند می‌خواهم مسببان این اقدام را به راه راست هدایت کند. تمام فتنه‌ها و نوشته‌هایی که به نام حقیر منتشر می‌شود که با دین و آرمان‌های اسلامی و منویات رهبری در تعارض است را قویا تکذیب می‌کنم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها