jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۸۵۴۹۲   ۳۰ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رهبر حزب «مردم» و پیروز انتخابات پارلمانی اتریش در گفت‌وگویی با اشپیگل از سختگیری بیشتر در برخورد با موضوع مهاجرت خبر داد و تاکید کرد: ما این مشکل را از طریق توزیع افراد در سطح اروپا حل نخواهیم کرد.

سباستین کورتز در این مصاحبه گفت: سیاستمداران باید کاری را انجام دهند که اعتقاد دارند درست است نه این‌که استراتژی‌هایی را دنبال کنند که فکر می‌کنند برایشان رای می‌آورد. از زمان آغاز بحران آوارگان، من یک موضع روشن و پایدار در برخورد با مهاجرت غیرقانونی داشته‌ام و اگر مایل باشید می‌توانید آن را موضع سختگیرانه بنامید. اگر نتوانیم در کشوری مانند اتریش موضوع مهاجرت را کنترل کنیم، با این خطر روبه‌رو می‌شویم که نظم عمومی و امنیت را به خطر اندازیم. فقط مشکل سوریه و عراق نیست بلکه صحبت از میلیون‌ها نفری است که در آفریقا زندگی می‌کنند که اگر فکر کنند درها باز است، راهی می‌شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

رهبر معظم انقلاب دیروز در بیانات‌شان به موضوع پیگیری مشکلات استان خوزستان و همچنین بی‌تدبیری‌ هایی که در جریان معضلات این استان صورت گرفته اشاره کردند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر