jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۸۵۴۹۲   ۳۰ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رهبر حزب «مردم» و پیروز انتخابات پارلمانی اتریش در گفت‌وگویی با اشپیگل از سختگیری بیشتر در برخورد با موضوع مهاجرت خبر داد و تاکید کرد: ما این مشکل را از طریق توزیع افراد در سطح اروپا حل نخواهیم کرد.

سباستین کورتز در این مصاحبه گفت: سیاستمداران باید کاری را انجام دهند که اعتقاد دارند درست است نه این‌که استراتژی‌هایی را دنبال کنند که فکر می‌کنند برایشان رای می‌آورد. از زمان آغاز بحران آوارگان، من یک موضع روشن و پایدار در برخورد با مهاجرت غیرقانونی داشته‌ام و اگر مایل باشید می‌توانید آن را موضع سختگیرانه بنامید. اگر نتوانیم در کشوری مانند اتریش موضوع مهاجرت را کنترل کنیم، با این خطر روبه‌رو می‌شویم که نظم عمومی و امنیت را به خطر اندازیم. فقط مشکل سوریه و عراق نیست بلکه صحبت از میلیون‌ها نفری است که در آفریقا زندگی می‌کنند که اگر فکر کنند درها باز است، راهی می‌شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فهم مسؤولانه

فهم مسؤولانه

 انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 برگزار شد و این بار هم مثل همیشه مردم ما با درایت و هوشمندی، در یک جشن ملی و سیاسی، حضور شکوهمندی داشتند.

حق مطالبه از مسؤولان

حق مطالبه از مسؤولان

جایگاه مردم در حكومت مردم‌سالاری دینی اساسی و غیرقابل‌انکار است.حضورمردم پای صندوق‌های رأی یكی ازتجلیات این موضوع است اما صرفا محدود به آن نیست بلكه مطالبات مردمی هم جزئی از وظایف حكومت برآمده از مردم‌سالاری دینی است. ما در اندیشه مردم‌سالاری دینی هم برای مردم حق قائلیم و هم وظیفه.

وظیفه سخت دولت بعد

وظیفه سخت دولت بعد

حضور پرشور مردم انقلابی پای صندوق‌ های رای در انتخابات 1400 نشان از این دارد که با وجود همه مشکلات، ناکارآمدی، معضلات اقتصادی و معیشتی، مردم همچنان پای آرمان‌های نظام و انقلاب و شهدا ایستاده‌اند و به فرمایش رهبر معظم انقلاب و دعوت ایشان لبیک گفتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر