jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۸۵۲۹۶   ۲۹ مهر ۱۳۹۶  |  ۱۱:۰۱

زلاتان ابراهیموویچ اگر عجله نمی کرد شاید زودتر از اینها به میادین فوتبالی بازمی گشت.

عجول ترین ستاره دنیا: زلاتان ابراهیموویچ

به گزارش جام جم آنلاین ، او در دیدار منچستریونایتد با آژاکس به شدت مصدوم شد و مورد عمل جراحی قرار گرفت. اما زلاتان 35 ساله همانند کسی که تازه فوتبال خود را شروع کرده باشد به دنبال بازگشت سریع به میدان بود. او یک هفته بعد از عمل جراحی زانویش پا به توپ شد و از تمرینات خود تصاویری را منتشر کرد. پس از آن مدام به تمرینات خود ادامه داد. اما همان تمرینات زودهنگام باعث شد تا بازگشت زلاتان به تعویق بیفتد، تعویقی که بازگشت او را به اوایل سال آینده میلادی موکول کرد.

مورینیو درباره وضعیت مصدومیت زلاتان ابراهیموویچ و زمان قطعی بازگشت او صحبت کرد. سرمربی منچستریونایتد در این باره گفت:زلاتان تحت نظر ماست و سخت در حال تلاش است. اگرچه زلاتان به شدت تلاش می‌کند ولی قرار نیست، هفته آینده یا دو هفته دیگر به میادین بازگردد، باید به او زمان داد و منتظر ماند تا در بهترین وقتش به میادین بازگردد. آیا تصور می‌کنم قبل از سال ۲۰۱۸ به میادین بازگردد؟ بله فکر می‌کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها