jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۵۰۰۱ ۲۹ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت: امسال 16 میلیارد و 600 میلیون تومان تسهیلات رونق تولید در استان پرداخت شده است.

به گزارش ایسنا،‌ خلیل قاسمی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید هرمزگان گفت: این تسهیلات به 33 واحد تولیدی و صنعتی پرداخت شده است.

وی افزود: سهمیه امسال هرمزگان از تسهیلات رونق تولید 600 میلیارد تومان است که تا کنون واحد‌های مختلف برای دریافت بیش از 100 میلیارد تومان به بانک‌های عامل معرفی شده اند.

قاسمی تصریح کرد: در زمینه تعهد اشتغال استان نیز تاکنون بیش از 44 درصد از ده هزا رو 697 شغل موظفی در استان ایجاد شده است.

وی اضافه کرد: در این جلسه پرداخت تسهیلات به بیش از 300 واحد صنفی بررسی شد.

وی در پایان گفت: توقف دریافت عوارض آب منطقه‌ای از معادن شن و ماسه و بالا بودن نرخ آب مصرفی کارخانه‌های آب معدنی استان و مشکلات بانکی برخی سرمایه گذاران بخش خصوصی از دیگر دستورکار‌های این جلسه بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر