jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۱۰۸۴۹۰۰   ۲۹ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۷:۰۲

در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر تخلف برخی طلافروشان در فروش سکه، رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان طلا و جواهر، سکه و نقره این فیلم را تسویه حساب شخصی عنوان کرد.

واکنش رئیس اتحادیه طلافروشان به انتشار فیلم کم‌فروشی سکه / شناسایی باند جعل سکه

محمد کشتی‌آرای درباره صحت و سقم فیلم منتشر شده مبنی بر تقلب و کم‌فروشی در فروشندگان سکه به خبرنگار جام‌جم آنلاین گفت: انتشار این فیلم مربوط به هفته گذشته است، سکه جعلی بوده و این فیلم ساختگی در پی خصومتی شخصی انتشار داده شده است و صحت ندارد .

وی با اشاره به بازرسی و نظارت کامل بر تمام واحدها در این صنف تاکید کرد: باندی که اقدام به جعل کرده بود دستگیر شده است و هموطنان از واحدهایی خرید کنند که دارای جواز کسب باشند.

در روزهای اخیر فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن سکه بانکی پرس شده‌ای توسط واحدی در این صنف به مشتری فروخته شده بود و واحدی دیگر اقدام به باز کردن پرس کرده و نیز با گرفتن فیلم و انتشار آن مدعی شده بود که فروشنده اقدام به کم فروشی کرده است.

نسترن نعمتی/خبرنگارجام‌جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

عوامل کاهش نرخ ارز

عوامل کاهش نرخ ارز

سیزدهمین انتخابات ریاست‌ جمهوری به پایان رسید و در روز اعلام نتایج بازارهای طلا، سکه و ارز کاهش قیمت را تجربه کردند و بورس نیز در دو روز گذشته سبزپوش بود.

بورس و دولت سیزدهم

بورس و دولت سیزدهم

بازار سهام، بازار هوشمندی است که می‌تواند اتفاقات سیاسی را قبل از به وقوع پیوستن پیش‌بینی و بر اساس احتمالات به رخدادهای آن نظیر انتخابات واکنش نشان دهد.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر