jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۸۴۵۹۳   ۲۷ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

رئیس کمیته حمل و نقل ستاد اربعین خراسان‌رضوی گفت: در دهه پایانی ماه صفر قطارهای فوق‌العاده از مشهد به نیشابور، تربت حیدریه، سرخس و سبزوار پیش‌بینی شده است.

جواد وحدتی‌فرد اظهار کرد: مدیران کاروان‌های پیاده‎ای که به مشهد سفر می‌کنند برای بازگشت زائران کاروان‌های خود از هم‌اکنون تمهیداتی را درنظر بگیرند و از فرصت پیش‌فروش بلیت قطارهای مسافری استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: برای ایام دهه پایانی ماه صفر 1400 دستگاه اتوبوس پیش‌بینی شده است، همچنین 350 اتوبوس سازمان اتوبوسرانی در مسیرهای منتهی به حرم رضوی به منظور جابه‌جایی زائران تردد می‌کنند و 400 دستگاه اتوبوس برای جابه‌جایی شرکت‌کنندگان در آیین عزاداری زنان نوغان تهیه شده است.

رئیس کمیته حمل و نقل ستاد اربعین خراسان‌رضوی یادآور شد: برای ارائه خدمات امدادی و درمانی دو بالگرد در مشهد و سبزوار مستقر و 106 پایگاه برای ارائه این خدمات درنظر گرفته شده است. همچنین 23 گشت نامحسوس در جاده‌های استان بر محورها نظارت دارند. / ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

فهم مسؤولانه

فهم مسؤولانه

 انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 برگزار شد و این بار هم مثل همیشه مردم ما با درایت و هوشمندی، در یک جشن ملی و سیاسی، حضور شکوهمندی داشتند.

حق مطالبه از مسؤولان

حق مطالبه از مسؤولان

جایگاه مردم در حكومت مردم‌سالاری دینی اساسی و غیرقابل‌انکار است.حضورمردم پای صندوق‌های رأی یكی ازتجلیات این موضوع است اما صرفا محدود به آن نیست بلكه مطالبات مردمی هم جزئی از وظایف حكومت برآمده از مردم‌سالاری دینی است. ما در اندیشه مردم‌سالاری دینی هم برای مردم حق قائلیم و هم وظیفه.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر