jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۸۴۵۹۰   ۲۷ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

70 درصد مجموعه‌های مازندران دارای نشان استاندارد هستند.معاون ارزیابی و استاندارد کشور در همایش مجموعه‌های برتر در بخش استاندارد با بیان این که 100هزار مجموعه تولیدی و خدماتی در کشور مشمول نشان استاندارد می‌شوند، گفت: هم‌اکنون 22 هزار مجموعه دارای نشان استاندارد هستند.

جهانبخش سنجابی با اشاره به این که کشورمان در بخش استاندارد (iso) در منطقه رتبه نخست و در میان 163 کشور جهان در رتبه 23 قرار دارد،‌افزود: پایداری اقتصادی، اجتماعی و زیست‌محیطی از مهم‌ترین برنامه‌های سازمان استاندارد امسال در ایران اسلامی است. ربیع فلاح استاندار مازندران در این همایش با بیان این‌که این استان در مقایسه با استان‌های دیگر کشور در بخش استاندارد، پیشرو است گفت: 70 درصد مجموعه‌های مازندران دارای نشان استاندارد هستند./ خبرگزاری صداوسیما

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام یک خسارت محض

برجام یک خسارت محض

انعقاد قرارداد برجام برای جمهوری اسلامی ایران یک خسارت محض بود. تنها حسنی که می‌توان برای این توافق قائل بود این است که یک جریانی در داخل کشور ایمان پیدا کرد که اعتماد بالا در عرصه دیپلماسی خارجی به چند کشور غربی بدون توجه به پشتوانه‌ های داخلی نتیجه نمی‌دهد و این اعتماد کاملا غیرمنطقی و بدون مبناست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر