jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۰۸۴۳۵۹   ۲۶ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

پرسپولیس 2 الهلال 2؛ معجزه‌ای در کار نبود

خوش‌خدمتی داور عمانی برای الهلال

ابوبکر الکاف، داور عمانی که برای قضاوت بازی برگشت پرسپولیس ایران و الهلال عربستان انتخاب شده بود، همه کار کرد تا الهلال با خیالی آسوده به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند.

گادوین منشا در دقیقه 17 بازی پرسپولیس را پیش انداخت تا روزنه‌های کمرنگ امید باز شود؛ اما در دقیقه 30 داور عمانی خطای انصاری در بیرون از محوطه جریمه را به اشتباه پنالتی تشخیص داد تا عمر خریبین بازیکن سوری الهلال با یک پنالتی چیپ دروازه بیرانوند را باز کند. در دقیقه 62 منشا دومین گل خود و پرسپولیس را به ثمر رساند و از این دقیقه به بعد حملاتی را روی دروازه الهلال ترتیب داد و در یکی از این حملات توپ به دست مدافع الهلال خورد که داور بازی اعتقادی به پنالتی نداشت و بی تفاوت از کنار این پنالتی واضح گذشت. در دقیقه 76 خریبین گل دوم خود و الهلال را زد تا در یک ماه شش گل به بیرانوند زده باشد. او در دیدار تیم‌های ملی ایران و سوریه یکی از دو گل سوریه را زده بود و در دو دیدار پرسپولیس و الهلال هم پنج گل زد. بازی دو تیم با تساوی 2-2 به پایان رسید تا الهلال با برتری 6 بر 2 در مجموع دو بازی راهی فینال لیگ قهرمانان این فصل شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

فهم مسؤولانه

فهم مسؤولانه

 انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 برگزار شد و این بار هم مثل همیشه مردم ما با درایت و هوشمندی، در یک جشن ملی و سیاسی، حضور شکوهمندی داشتند.

حق مطالبه از مسؤولان

حق مطالبه از مسؤولان

جایگاه مردم در حكومت مردم‌سالاری دینی اساسی و غیرقابل‌انکار است.حضورمردم پای صندوق‌های رأی یكی ازتجلیات این موضوع است اما صرفا محدود به آن نیست بلكه مطالبات مردمی هم جزئی از وظایف حكومت برآمده از مردم‌سالاری دینی است. ما در اندیشه مردم‌سالاری دینی هم برای مردم حق قائلیم و هم وظیفه.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر