jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۴۱۵۳ ۲۶ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان از اجرای طرح خانه مسافر ویژه اقامت گردشگران در غرب و جنوب استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان، محسن یارمحمدیان در جلسه‌ای که با حضور کارشناسان گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان، مجری استانی طرح خانه مسافر و کارشناسان و نمایندگان آن‌ها در شهرستان‌های استان برگزار شده بود، اظهار کرد: طرح خانه مسافر ویژه اقامت گردشگران در غرب و جنوب استان اصفهان اجرائی می‌شود.

وی افزود: با توجه به ورود گردشگران در فصول مختلف در شهرستان‌ها و مناطق مختلف استان، اجرای طرح خانه مسافر ویژه اقامت گردشگران در شهرستان‌های لنجان، گلپایگان، خوانسار، شهرضا، فریدون‌شهر و چادگان با توجه به حضور چشمگیر گردشگران اجرائی می‌شود.معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان در پایان تأکید کرد: در این جلسه مقرر شد مجری طرح خانه مسافر استان اصفهان، متقاضیان واجد شرایط را شناسائی و ساماندهی کند و پس از اخذ مجوز از اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان و مراجع ذی‌صلاح این طرح اجرا شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر