jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۴۱۵۳   ۲۶ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان از اجرای طرح خانه مسافر ویژه اقامت گردشگران در غرب و جنوب استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان، محسن یارمحمدیان در جلسه‌ای که با حضور کارشناسان گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان، مجری استانی طرح خانه مسافر و کارشناسان و نمایندگان آن‌ها در شهرستان‌های استان برگزار شده بود، اظهار کرد: طرح خانه مسافر ویژه اقامت گردشگران در غرب و جنوب استان اصفهان اجرائی می‌شود.

وی افزود: با توجه به ورود گردشگران در فصول مختلف در شهرستان‌ها و مناطق مختلف استان، اجرای طرح خانه مسافر ویژه اقامت گردشگران در شهرستان‌های لنجان، گلپایگان، خوانسار، شهرضا، فریدون‌شهر و چادگان با توجه به حضور چشمگیر گردشگران اجرائی می‌شود.معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان در پایان تأکید کرد: در این جلسه مقرر شد مجری طرح خانه مسافر استان اصفهان، متقاضیان واجد شرایط را شناسائی و ساماندهی کند و پس از اخذ مجوز از اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان و مراجع ذی‌صلاح این طرح اجرا شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر