علی پروین در متنی بلند بالا در اینستاگرام به حمایت از پرسپولیس پرداخت.
کد خبر: ۱۰۸۳۲۱۹
علی پروین: خجالت داره تمام عربستان از یه الهلال حمایت کنن ولی پرسپولیس رو همه بزنن! +عکس

به گزارش جام جم آنلاین ، علی پروین سلطان قرمزها و سرمربی اسبق آنها در اینستاگرام خود این متن را منتشر کرد: «خدا رو شکر که پرسپولیس تو یه شرایط سخت تونست بازی این هفته رو ببره.

تو پرسپولیس همه کارا سخت تر از تیمای دیگست. از بحران بیرون آوردن پرسپولیس کار هر کسی نیست. البته اصطلاحا میگیم بحران وگرنه این بالا و پایینا برای هر تیمی هست ولی تو پرسپولیس وقتی دچارش بشی چون فشار زیاده ممکنه دیگه نتونی ازش خارج بشی. این چند هفته به همه ما به ویژه اعضای تیم و باشگاه خیلی سخت گذشت ولی همه از بازیکنا و کادر فنی تا مدیرا و هوادارا و قدیمیای تیم نشون دادن که قوی هستن. نباید فکر کرد برد آسونی بود. بدون ملی پوشا ، بیرون خونه و با اون همه فشاری که بود برد عالی بود. بابت این مساله من باید به بازیکنا، مربیا به خصوص آقا برانکو و آقای طاهری و مسوولا و کارمندای باشگاه تبریک بگم. الان وقتیه که باید با هم باشیم. خیلی وقت بود که نشد پرسپولیس رو بزنن و همینکه فرصت به دست اومد دیدید چه کارا کردن! الانم ببینن یه کم بینمون مساله وجود داره بدتر میکنن. قدیمیا باید حواسشون باشه. خیلیا که میان سراغ ما و میخوان به جون باشگاه بیفتیم یا از طریق ما به پرسپولیس بچسبن دلشون نه برای ما سوخته و نه پرسپولیس و مردم!
باشگاه و آقای طاهری هم حتما حواسشون هست تمام خونواده دور هم باشن. الان باید بیشتر از همیشه متحد باشیم چه برای بازی با الهلال و چه برای بعد اون. به خاطر همین دوست دارم ببینم سوء تفاهما بین آقای طاهری و آقای هدایتی برطرف میشه. آقای طاهری از بهترین مدیرای باشگاه بوده و آقای هدایتی هم واقعا حق هواداری و وفاداری رو ادا کرده و زحمت تیم رو کشیدن. من خودم تمام تلاشم رو میکنم. بقیه هم سعی کنن همه رو به هم وصل کنن.
خجالت داره تمام عربستان از یه الهلال حمایت کنن ولی پرسپولیس رو همه بزنن حداقل باید ماها که دلمون با پرسپولیسه، همه باهم ، پشت هم باشیم.»

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها