jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۷۴۰۸۷ ۲۷ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

پائولینیو از جمله بازیکنانی بود که خبر انتقالش به نیوکمپ در فصل نقل و انتقالات تابستانی حرف و حدیث فراوانی به وجود آورد. هواداران بارسا که منتظر ورود هافبکی همچون مارکو وراتی به نیوکمپ بودند، از شنیدن خبر این انتقال بسیار دلسرد شدند.

هافبک پیشین تاتنهام با مبلغ 40 میلیون یورو از لیگ چین عازم نیوکمپ شد و بسیاری بر این باور بودند که چنین هزینه‌ای برای یک هافبک 29 ساله بسیار زیاد است. اما نتیجه‌ای که شنبه‌شب در پایان بازی بارسا و ختافه روی اسکوربورد ورزشگاه نقش بست، نشان داد که این خرید می‌تواند در آینده بیش از این به کمک والورده و تیمش بیاید. پائولینیو در نیمه دوم و در حالی وارد زمین شد که نتیجه مساوی بود و بارسا به برد در این بازی نیاز مبرم داشت. در دقیقه 82 این خود پائولینیو بود که روی پاس مسی توانست زننده گل سه امتیازی تیمش باشد. صحبت‌های او در پایان بازی نشان می‌دهد او در تلاش است با ثابت شدن در ترکیب بارسا، نظرات منفی طرفداران نسبت به خودش را از بین ببرد. وی در این زمینه گفت: هر کاری انجام می‌دهم تا نظر مردم نسبت به من تغییر کند. بهترین راه نشان دادن خود در زمین و کسب پیروزی‌ بیشتر برای بارساست. من بخوبی می‌دانم بارسا دی‌ان‌ای و شیوه مخصوص خود را دارد، اما تصور می‌کنم توانایی بازی بیشتر در این فضا را دارم. پس از گل فوق‌العاده مهاجم ژاپنی ختافه و مصدومیت ناگهانی عثمان دمبله از ناحیه همسترینگ، بارسا به یک شوک مثبت نیاز داشت و پائولینیو توانست در ایفای این نقش بخوبی عمل کند. اگرچه همانند هافبک‌های سال‌های اخیر بارسا بازیکن تکنیکی به حساب نمی‌آید، اما قدرت و توانایی او در حضور موثر در محوطه جریمه حریفان موجب شده، با دیگر هم پستی‌های خود تفاوت داشته باشد. اگر او در ادامه فصل بتواند همچون بازی ختافه موثر حاضر شود، نشان می‌دهد که 40 میلیون یوروی هزینه شده برای او گزاف نبوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر