jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۷۳۹۶۶ ۲۷ شهريور ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین از اجرای طرح روستاتعاون در روستاهای استان قزوین خبر داد و گفت: این طرح با هدف شناسایی و بهره‌برداری از ظرفیت‌های موجود در روستاها و غیره اجرا می‌شود.

مسعود بابایی در گفت‌وگو با فارس از اجرای طرح روستاتعاون در روستاهای استان قزوین خبر داد و اظهار داشت: طرح روستاتعاون در 35 روستای استان قزوین اجرا می‌شود که در مرحله نخست 18 روستا با همکاری اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین و اداره‌کل امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین مدنظر قرار گرفته شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین دغدغه این اداره‌کل تحقق منویات رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی است که باید با همکاری بین‌بخشی به این مهم دست یافت.

بابایی با بیان اینکه طرح روستاتعاون در روستاهایی اجرا می‌شود که طبق ماده 27 قانون برنامه مورد تأیید و صلاح مراجع ذیربط باشد که امیدواریم بتوانیم این طرح را در روستاهای استان قزوین به منصه ظهور برسانیم.

این مسؤول یادآور شد: تقویت و ارتقا فرهنگ کار، ارائه خدمات عمرانی و روستایی، تقویت اقتصادی روستاها، تأمین نیاز مشاغل و محصولی و پیاده‌سازی برنامه اشتغال از دیگر اهداف طرح روستاتعاون است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

هنرمندی تمام‌ قد

هنرمندی تمام‌ قد

از دست دادن هر هنرمندی سخت است و دردناك و دیروز غم از دست دادن زنده‌یاد پرویز پورحسینی همه را متاثر و غمگین كرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر