jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۷۳۶   ۱۲ تير ۱۳۸۱  |  ۲۱:۴۶

سه سارق مسلح که در شهرهای تهران ، اراک ، کاشان و قم به چند بانک کشور حمله مسلحانه کرده بودند در آخرین سرقت خود در کاشان با تیراندازی ماموران دستگیر شدند این3سارق حرفه ای ماه پیش با قرار دادن چند گربه در درون یک گونی و رها کردن آن در یکی از شعبه های بانک

در ایستگاه پل پیچ در خیابان شهید رجایی ، مقادیری از پولهای موجود در این بانک را به سرقت برده و متواری شدند با ارجاع این پرونده به شعبه یک آگاهی تهران ویژه سرقتهای مسلحانه ، مشخص شد این 3 نفر علاوه بر سرقت از چند بانک در تهران ، به چند بانک دیگر در شهرهای مختلف حمله کرده و میلیون ها تومان پول را به سرقت برده اند.گزارش خبرنگار جام جم از کاشان نیز حاکی است ،3 سارق مسلح روز گذشته وقتی قصد سرقت از یکی از شعبه های بانک در کاشان را داشتند، در یک لحظه متوجه حضور یک سرباز انتظامی شدند که قصد نزدیک شدن به بانک را داشت . سارقان به تصور این که ماموران متوجه حضور آنها در بانک شده اند، اقدام به تیراندازی کردند، که درپی این ماجرا و صدای شلیک تیر، ماموران انتظامی به محل عزیمت کردند و موفق شدند یکی از سارقان را دستگیر کنند با توجه به تحت تعقیب بودن این سارق ، وی به تهران انتقال یافت و پس از تحقیق از او در آگاهی تهران ، بار دیگر برای ادامه پیگیری پرونده به آگاهی کاشان منتقل شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر