Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۷۳۰۷۶ ۲۴ شهريور ۱۳۹۶  |  ۱۵:۲۷

امیر قلعه نویی در مصاحبه اخیرش باز هم از دست های پشت پرده گفت و اینکه چون او سرمربی ذوب آهن است خیلی ها نمی خواهند تیم او نتیجه بگیرد.

داستان تمام نشدنی امیر قلعه نویی دست های پشت پرده!

به گزارش جام جم آنلاین ، کی روش دسوزا بازیکن جدید و برزیلی تیم ذوب آهن به دلیل جعل مدارک فعلا نمی تواند برای این تیم اصفهانی به میدان برود. قلعه نویی مثل همیشه اما فکر می کند این کار دست های پشت پرده است. او در گفت و گوی دیروز خود تاکید کرد کی روش دسوزا نمی تواند برای ذوب آهن بازی کند چون او سرمربی ذوب آهن است. اگر هر کسی دیگری سرمربی ذوبی ها بود دسوزا قطعا برای این تیم به میدان می رفت!

یکی باید به سرمربی ذوب آهنی ها یادآوری کند جعل مدارک تخلف بزرگی است. اینکه کی روش نمی تواند بازی کند نه به دست های پشت پرده ربطی دارد و نه به دشمنان قلعه نویی...

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر